Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinekrzywydom blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GULIWER w IGN Projekt
35307 odwiedzin | wpisów: 44, komentarzy: 498, obserwuje: 89

Garść informacji!

autor: krzywydom blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witajcie!

Chwilkę nas tu nie było - powodem jest delikatny odpoczynek po ostatnim ostrym zapierdzielu przed wizytą Pana z Banku! Trochę mi wstyd, że nic nie zrobiliśmy konkretnego w ostatnim tygodniu, no ale relaks musiał być :P

Kilka info na dziś! (raczej pozytywnych. RACZEJ).

1. Pan z Banku jak najbardziej był, zdjęcia porobił, bank zaakceptował, grube miliony są na koncie! :D Zaczynamy bawić się dalej :) Nie ukrywam, stresowałam się ogromnie, zwłaszcza, że podczas wizyty Miłęgo Pana miałam egzaminy i w sumie nie wiedziałam co i jak... Ale skończyło się dobrze!

blog budowlany - mojabudowa.pl

2. ELEWACJA :> Tak moi Państwo, dzisiaj (lub jutro) ekipa od elewacji przywozi rusztowania i lecimy z tym koksem. Zdecydowaliśmy się na biały styropian, 0,38 bodajże. Kolor tynku - biały. Parapety - oczywiście antracyt. Podbitka - Vidaron Teak. Na "parterze" styropian 15, wyżej 20. Panowie mówią, że przy obecnej mieszanej pogodzie - 2,5-3 tygodnia. Obiecałam im, że jak się spiszą to polecę ich na MojejBudowie. Obiecali się spisać, bo im zależy.

blog budowlany - mojabudowa.pl

3. Pisząc elewacja - pozostaje pytanie - co z gazem? Ano wielkie g. Dzisiaj po kolejnym tygodniu dodzwoniłam się do Pana i, o dziwo, znowu jedzie na szkolenie! Ale jak powiedziałam mu, że mamy umówioną elewację powiedział, że może (MOŻE!) dziś do nas podjedzie. Ponoć odebrał mapkę od geodety i w tym tygodniu projekt będzie (hmm...). Ponoć do miesiąca gaz będzie (hmmm... x 2). No cóż. Jest to raczej pozytywna informacja co nie? Jak projektu nie będze to cóż, elewację robimy - jej zrobienie skutkuje otrzymaniem trzeciej transzy, więc najwyżej będziemy potem styropian odklejać w kilku miejscach :D

4. Płyteczki do salonu! Po trzech miesiącach od zakredytowania się w Castoramie odebraliśmy nasz Scandynavia Gres, który wyląduje na podłodze w salonie i korytarzu. Pani kasjerka była zdziwiona, że na kasie wyskakuje jej 1950, a mamy w sumie do zapłacenia 1400! Pamiętajcie, jak zobaczycie coś w castoramie np na promocji, możecie wziąć to na zaliczkę! Płacicie 40% ceny, i Wasz towar leżakuje na magazynie. NIby miesiąc, ale spokojnie (jak widać) nasz czekał trzy :). No i najważniejsze jest to, że cena końcowa to cena na którą zaliczkowaliście :)

blog budowlany - mojabudowa.pl

5. Kibelkowo! Tak samo jak punkt wyżej, w Casto czekały nas dwa zestawy podstynkowe Grohe Senner. Są już u nas :) Jeden mamy prawie zamontowany, te poniżej to do kolejnych dwóch łązienek.

blog budowlany - mojabudowa.pl

6. Ogródkowe plony! Jak widać zielsko się nie mieści, są już nasze truskawki, sałąty, szczypiorki, bazylia ciągnie do góry...ahh!

blog budowlany - mojabudowa.pl

No i ostatnie na dziś, chyba się nie wprowadzimy do ostatniego dnia lipca :( A wtedy mamy do odbioru szczeniaka z hodowli... Na szczęście Pan Hodowca wie jaka jest sytuacja, i ma na nasze miejsce osoby rezerwowe... a tak mi jest tego żal :( No cóż, musiemy zdążyć do września, młode małżeństwo musi gdzieś mieszkać :D

Mam nadzieję, że w kolejnym poście zobaczycie już delikatne efekty elewacyjne :)
Buziaki!